KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396024
nr 1539 6024
Oidentifierad konstnär. Signerad Liedegren, marin. Olja på pannå, 31x39 cm, yttermått inklusive ram: 45x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:14:12
4/5 09:31:35
100 kr
7/5 21:30:41